Kontakt

Dyrektor

Kai Rückewold

Dyrektor

033230 2077-21
rueckewold@proagro.de

Simone Stiller

Sekretariat i sprawy członków

033230 2077-20
033230 2077-69
stiller@proagro.de

Dział agroturystyki i turystki przyrodniczej

Dennis Kummer

Kierownik obszaru

033230 2077-36
kummer@proagro.de

Holger Klementz

Kierownik projektu

033230 2077-37
klementz@proagro.de

Diana Michaelis

Projektassistentin (urlop wychowawczy)

033230 2077-41
michaelis@proagro.de

Dział przemysłu rolno-spożywczego

Kristin Mäurer

Kierownik obszaru

033230 2077-33
maeurer@proagro.de

Sandra Hentschel

Kierownik projektuin und Social Media & Öffentlichkeitsarbeit

033230 2077-23
hentschel@proagro.de

Dagmar Niemczyk

Kierownik projektuin QS / Qualität / Marken

033230 2077-34
niemczyk@proagro.de

Laura Schönmeier

Projektassistentin QS (Werkstudentin)

033230 2077-30
schoenmeier@proagro.de

Kimberley Samantha Biele

Projektassistentin (Werkstudentin)

033230 2077 43
biele@proagro.de

René Lehmann

Kierownik projektu und Presse- & Öffentlichkeitsarbeit

033230 2077-35
lehmann@proagro.de

Dział kontrolingu

Birgit Steinkühler

Kierownik obszaru

033230 2077-39
steinkuehler@proagro.de

Petra Wüstenhagen

033230 2077-32
wuestenhagen@proagro.de

Natalie Reinhold

033230 2077 31
reinhold@proagro.de

Jacqueline Rothe

033230 2077 32
rothe@proagro.de

urlop wychowawczy

Pferdeland Brandenburg
Landurlaub Brandenburg
Brandenburger Landpartie
Bauer sucht Koch