Kontakt

Dyrektor

Kai Rückewold

Dyrektor

033230 2077-21
rueckewold@proagro.de

Simone Stiller

Sekretariat i sprawy członków

033230 2077-20
033230 2077-69
stiller@proagro.de

Dział agroturystyki i turystki przyrodniczej

Dennis Kummer

Kierownik obszaru

033230 2077-36
kummer@proagro.de

Sibylle Heinrich

Asystent projektu

033230 2077-37
033230 2077-68
heinrich@proagro.de

Tobias Donth

Kierownik projektu

033230 2077-38
donth@proagro.de

Zoë Hagen

Kierownik projektuin

033230 2077-24
hagen@proagro.de

Diana Michaelis

Asystent projektu

033230 2077-41
michaelis@proagro.de

Dział przemysłu rolno-spożywczego

Kristin Mäurer

Kierownik obszaru

033230 2077-33
maeurer@proagro.de

Sandra Hentschel

Kierownik projektuin

033230 2077-23
hentschel@proagro.de

Dagmar Niemczyk

Kierownik projektuin

033230 2077-34
033230 2077-69
niemczyk@proagro.de

Stephanie Guhl

Presse- & Öffentlichkeitsarbeit / Social Media / Kierownik projektuin

033230 2077-22
guhl@proagro.de

René Lehmann

Kierownik projektu

033230 2077-35
lehmann@proagro.de

Manuela Lenz

Kierownik projektuin

0 33 230/20 77 - 30
0 33 230/20 77 - 69
lenz@proagro.de

Dział kontrolingu

Birgit Steinkühler

Kierownik obszaru

033230 2077-39
steinkuehler@proagro.de

Jasmin Preuß

033230 2077-31
preuss@proagro.de

Petra Wüstenhagen

033230 2077-32
wuestenhagen@proagro.de

urlop wychowawczy

Pferdeland Brandenburg
Landurlaub Brandenburg
Brandenburger Landpartie
Bauer sucht Koch